Hoofdsponsors

 • Vdg 90x Home
 • Multi Logo
 • Banner Bvd
 • TDH Montage & Lastechniek

Vrijwilligers gezocht!

Waar zouden we zijn zonder onze vrijwilligers. Zij zijn degenen die maken dat we op een mooie grasmat spelen, dat wedstrijden goed worden geleid, dat we een drankje in de kantine kunnen pakken, en zoveel meer dat het spelen bij de Overasseltse Boys mooi maakt!

Helaas wordt de puzzel steeds complexer: veel van de taken rusten op steeds minder schouders. Zou het niet zonde zijn als we de deuren van de kantine regelmatig dicht moeten gooien of wedstrijden moeten afgelasten, gewoonweg omdat we niet voldoende mensen hebben?

Onder het motto “vele handen maken licht werk” zijn we voor verschillende activiteiten op zoek naar mensen die een bijdrage willen leveren.

DUS:

 • Heb je altijd al biertjes willen tappen?
 • Ben jij die scheidsrechter die het spel in goede banen kan leiden?
 • Ben jij die vlagger met een scherp oog voor buitenspel?
 • Vind je het leuk om een evenement mee te organiseren?
 • Zit er in jou een schrijftalent verborgen?
 • Wil je meedenken in “gezond accommodatiebeleid”?
 • Of wil je een andere bijdrage leveren?

Meld je aan bij Luc de Wildt (vrijwilligerscommissie): 06 10 21 00 21