Hoofdsponsors

  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • TDH Montage & Lastechniek

Vrijwilliger van het jaar gemeente Heumen

Traditiegetrouw wordt tijdens de nieuwjaarsreceptie de vrijwilliger van het jaar in de gemeente Heumen gekozen. Dit jaar was onze André Arts doorgedrongen tot de top 3. Volledig terecht natuurlijk, want André zet zich al jaren en op veel plekken in het dorp belangeloos is. Voor Overasseltse Boys is hij al sinds de jaren ’90 verzorger en helpt hij onze leden op doordeweekse avonden, maar ook in het weekend bij hun blessures. Tevens is hij bij ons en ook op andere plekken beschikbaar als EHBO-er. Daarnaast vervult André diverse rollen bij de buurderij, zoals het realiseren van diverse gebouwen en in de horeca. André heeft helaas niet gewonnen (zie ook dit artikel), maar dat neemt niet weg dat wij erg trots dat zijn dat André op deze manier zijn waardering krijgt en voor alles wat hij bij Overasseltse Boys en in het dorp doet.