Hoofdsponsors

  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • TDH Montage & Lastechniek

Uitnodiging informatieavond en input bijeenkomst

Beste leden van Overasseltse Boys,

in 2015 is in de Algemene Ledenvergadering ingestemd met een intentieverklaring opgesteld door Overasseltse Boys, Sporthal Overasselt en Gemeente Heumen. In deze verklaring is de intentie uitgesproken om intensief samen te werken en in die samenwerking te onderzoeken hoe aan het einde van 2020 een verdere samenwerking moet worden vormgegeven. De afgelopen periode hebben de besturen van Overasseltse Boys en Sporthal Overasselt intensief en constructief met elkaar samenwerkt. Met ondersteuning van de SESAM-academie is er een plan opgesteld voor de samenwerking in de periode vanaf 2020. Over dit plan en de mogelijk structuur van de toekomstige samenwerking wil het bestuur van Overasseltse Boys haar leden graag informeren middels een informatieavond. 

Deze informatieavond zal plaats vinden op maandag 25 maart 2019 om 20.00 uur in de kantine van Sportpark de Passelêgt.

We rekenen op een goede opkomst, zodat de vereniging breed geïnformeerd is en betrokken wordt bij haar toekomstplannen. Natuurlijk is er alle gelegenheid om vragen te stellen over de plannen.

 

Bestuur Overasseltse Boys