Hoofdsponsors

  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • TDH Montage & Lastechniek

Overasseltse Boys sluit aan als Partnerclub van N.E.C.

Begin december zijn Overasseltse Boys en NEC een samenwerking aangegaan. NEC is druk doende om de banden met de verenigingen in de buurt aan te halen. Het bestuur en de technische commissie van Overasseltse Boys zien veel voordelen in de samenwerking met NEC. Op technisch vlak biedt NEC diverse bijeenkomsten per jaar aan om trainers bij te scholen. Tevens kunnen onze trainers gebruik maken van een grote database om oefenstof uit te halen. Daarnaast biedt NEC ook bijeenkomsten aan voor mensen die in commissies en bestuur zitten, zodat zij zich ook kunnen bijscholen. 
 
Op deze manier past de samenwerking met NEC binnen de visie van Overasseltse Boys, waarbij we iedereen die ruimte willen geven om zich binnen zijn rol bij de club op zijn of haar eigen niveau te ontwikkelen. Ook NEC is blij met de samenwerking, getuige het artikel dat je hier kunt lezen.