Hoofdsponsors

  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • TDH Montage & Lastechniek

“Overasseltse Boys heeft vertrouwen in trainer Rob Ernst”

Overasseltse Boys heeft het contract met trainer Rob Ernst met een jaar verlengd. Wie had kunnen denken dat 2 jaar geleden, tijdens de aanstelling van Rob Ernst,  hij nog niet eens een compleet seizoen de selectie onder zijn hoede mocht hebben was waarschijnlijk voor gek verklaard. Toch is het een feit maar het vertrouwen in Rob is alleen maar versterkt en vandaar dat de samenwerking een vervolg krijgt. Rob Ernst ligt goed in de groep en ook bij de supporters en bestuur liet hij een positieve indruk achter. Wanneer het moet staat hij boven de spelers maar de meeste tijd is hij één van de selectie en weet hij veel respect af te dwingen. Rob heef het goed naar zijn zin in Overasselt en wil de 4e klasser naar een hoger niveau tillen maar hij weet als geen ander dat dit tijd kost. De technische commissie gunt hem die tijd om te bouwen aan een jeugdige en stabiele selectie waar veel rek in zit. Wij hopen met zijn allen dat we snel weer de voetbalkicksen mogen aantrekken en dat de supporters weer de velden mogen bezoeken.

De “Boys” feliciteren Rob met zijn contractverlenging en kijken naar de eerste wedstrijden in 2021 uit, al is dit nog een onzekere factor zo begin januari, maar alvast heel veel succes en voetbalplezier !!

Technische commissie OVB,  Jasper Janssen en John Nicolasen.