Hoofdsponsors

  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • TDH Montage & Lastechniek

John Nicolasen koninklijk onderscheiden

Wij feliciteren John Nicolasen van harte met het ontvangen van een Koninklijke onderscheiding voor zijn jarenlange verdienste als vrijwilliger in Overasselt, in het bijzonder bij de Overasseltse Boys.

John Nicolasen
John Nicolasen werd als 8-jarige jongen lid van de Overasseltse Boys (OVB), toen nog gevestigd aan de Kruisbergsestraat. Ook de locatie Zilverbergweg maakte John nog mee. In1975 werd een nieuw complex met kleedkamers en kantine aan de Ewijkseweg betrokken. Niemand minder dan John’s vrouw Jacqueline maakte destijds als meisje in ONA-tenue onderdeel uit van de openingsceremonie.

Op John’s 17e debuteerde hij in de selectie. Hij maakte twee keer een kampioenschap met het 1e elftal mee.Va naf zijn 19e jaar, nu ruim 40 jaar geleden, werd John actief vrijwilliger, eerst als jeugdleider en later als jeugdtrainer. Altijd vervulde hij een functie bij de vereniging. Zijn staat van dienst is indrukwekkend te noemen:
• Jarenlang was hij lid van de Technische commissie
• Ook was John actief in de Evenementencommissie waarin hij samen met korfbalvereniging ONA de jaarlijkse kerstbingo organiseerde
• Maar liefst 14 jaar was John lid van de Jeugdcommissie
• Mede dankzij hem werden er scheidsrechtersopleidingen gegeven, waar de vereniging nog steeds veel profijt van heeft
• John is mede-initiatiefnemer van het 7 x 7 toernooi. Zelf is John nog steeds actief als voetballer
• Op dit moment maakt John deel uit van het bestuur van de OVB, waarin hij verantwoordelijk is voor het onderhoud van de gebouwen en de velden.

John is met zijn veelzijdigheid, bekendheid én laagdrempeligheid regelmatig aanspreekpersoon voor vele OVB-ers. Hij is een echte clubman. Wij zijn dankbaar voor alles wat John voor onze club betekend heeft en nog steeds betekent!