Hoofdsponsors

  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • TDH Montage & Lastechniek

JO-13 kampioen

Met overmacht. Zelfs met de laatste wedstrijd niet gespeeld heeft de KNVB de JO-13 van OVB tot winnaar uitgeroepen van de poule. Dat moest gevierd worden. Theo van der Groes en Paul Kersten waren dit seizoen de trainers/coaches van de dames en heren JO-13. Ze hebben er een fantastisch team van gemaakt waarin iedereen zijn/haar plek had. De laatste training: donderdag 9 juni. De ouders waren door de trainers uitgenodigd (uitgedaagd?) tot een wedstrijd tegen de kampioenen van JO-13, voor wie dit nog een verrassing was. Iedereen die er was van JO-13 stond op het veld, tegenover 11 ouders, inclusief Theo van der Groes. Spannende pot, waarin de ouders flink aan de bak moesten.

De kinderen waren verrast over het niveau van hun ouders, of, dat kan ook, ze vonden het lastig ze te hard aan te pakken. Wil Hopman had daar geen last van, stond opgesteld tegenover Wyatt en werkte hem meerdere keren tegen de grond en maakte zo die sterke snelle zoon van haar onschadelijk. Hij liet zich overigens niet onbetuigd. Dirk Janssen was te snel voor de camera. De jongens maakten grapjes onder elkaar: geen boef die de vader van Stijn ontsnapt! Iedereen had er plezier in. Het was een topavond. Johan Hopman, Ferdy Kouws en Theo van der Groes lieten zien hoe het moest. Tom pissig toen hij een penalty tegen kreeg. Ach Tom, je blijft een super keeper! Niet alleen ouders op het veld, ook een oudere zus van een teamlid: Alexia. En ze was nog wel geslaagd voor haar examen en wist dat pas een paar uur. Bijzonder!Geen kampioenswedstrijd zonder enthousiaste supporters natuurlijk. Met spandoeken: 0.0! (risico) en ALLES! (geven). MAAK MOEILIJK, ook een gevleugelde uitroep van Theo die we vaak over het veld hoorden schallen tijdens de wedstrijden. Het team vond het geweldig en kreeg er vaak vleugels van.De wedstrijd tegen de ouders was afgelopen toen de ouders echt bijna aan het infuus moesten… Maar ze stonden wel voor. Op uithoudingsvermogen hadden de kampioenen het misschien uiteindelijk wel gered als we langer doorgegaan waren, maar er stond nog meer op het programma.Robin Kersten kwam de beker en OVB kampioensmedailles uitreiken en gaf daar een mooie speech bij. Daarna was het tijd voor de traditie friet + snack en een lekker drankje. Ze kregen ook nog een grote spek. Na het eten bleef het nog wel even gezellig op Veld 1.Het was een top seizoen voor JO-13 en voor de supporters van JO-13. Trainers, hartelijk bedankt voor jullie geweldige (bege)leiding.Verslag: Renee Leclercq, moeder van Casper