Hoofdsponsors

  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • TDH Montage & Lastechniek

In Memoriam Toon Jansen

Deze week bereikte onze het droevige bericht dat afgelopen weekend ons lid Toon Jansen is overleden. Toon was al 60 jaar lid van Overasseltse Boys en heeft daarmee praktisch alle historie van de boys meegemaakt. En dat niet alleen, Toon was een zeer actief en betrokken lid: eerst als speler, onder andere in het eerste elftal als scorende spits, daarna in diverse andere functies. Toon is jeugdleider en leider van het eerste elftal geweest en heeft zich ook de afgelopen jaren nog flink geroerd. Toon was de kartrekker van het Walking Football en heeft dat binnen een jaar een stevige positie binnen onze vereniging weten te geven.

Helaas is Toon ons ontvallen en we zullen zijn vrolijkheid, gedrevenheid en vooral betrokkenheid enorm gaan missen. Dat zal niet minder gelden voor zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, familieleden en vrienden. Wij wensen hen heel veel sterkte en kracht toe in deze hele moeilijke tijden.

https://herinnering.dela.nl/toonjansen