Hoofdsponsors

 • Banner Schoenmakers 520x90
 • Banner Oovb 379x90
 • Vdg 90x Home
 • Multi Logo
 • Banner Bvd
 • Summeren 90px Home
 • Hummel 90px Home.png
 • TDH Montage & Lastechniek

Test form nieuw

  Achternaam*

  Voornaam*

  Adres*

  Postcode*

  Woonplaats*

  Geboortedatum*

  Overasseltse Boys voert het beleid om de contributie automatisch tweemaal per jaar te incasseren. Door het invullen van een IBAN-nummer machtigt u Overasseltse Boys om de contributie via automatische incasso van uw bankrekeningnummer af te schrijven.

  Aanmelding geldt voor een héél seizoen.

  Beëindiging van het lidmaatschap;

  -tijdens het seizoen; de contributie dient tot het einde van het seizoen betaald te worden.
  -vóór 1 mei (indien men het volgend voetbalseizoen wil stoppen); de contributie voor het komende seizoen hoeft niet meer betaald hoeft te worden.

  IBAN rekeningnummer*

  Via onze website, social media en andere (offline) media zoals onze presentatiegids houden we iedereen graag op de hoogte van de activiteiten van onze vereniging. Hiervoormaken we o.a. gebruik van beeldmateriaal in de vorm van foto's en video's. We vragen daarom wel of geen toestemming of u het goed vindt dat er beeldmateriaal waar u mogelijk op staat wordt gebruikt.

  Mogen wij beeldmateriaal waar u mogelijk op staat gebruiken? Ja

  Wilt u tot slot nog iets kwijt of een toelichting geven? Dat kan hieronder.

  * verplicht veld

  We zullen vertrouwelijk met deze gegevens omgaan. Heeft u nog vragen? Neem dan contact op met onze ledenadministrateur Peter Jansen: administratie.leden@overasseltseboys.nl .Tevens verwijzen wij u naar onze privacyverklaring.