Hoofdsponsors

  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • TDH Montage & Lastechniek

Spek de clubkas samen met PLUS Derks

Het is je wellicht al opgevallen bij het boodschappen doen bij PLUS Derks dat ook de Overasseltse Boys meedoen aan hun spaaractie, die de club veel geld op kan leveren. Als lokale ondernemers dragen ze ook onze vereniging namelijk een warm hart toe in deze bijzondere tijden. Doe als lid dus mee, zodat we als vereniging zoveel mogelijk geld binnen halen! Op de link live score clubkasactie Derks kun je de actuele stand zien. Het begin is dus goed, nu dus met z’n allen ervoor zorgen dat dit op het eind van de actie ook zo is of nog beter dus!

Deze unieke actie loopt van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november en heet Spaar je club gezond. Klanten kunnen sparen voor sponsorpunten. Bij elke 10 euro aan boodschappen ontvang je er al één. Hoe meer sponsorpunten je spaart, hoe meer euro’s dat oplevert voor de kas van onze club. Vergeet daarbij niet de sponsorpunten te activeren op plus.nl/sponsorpunten. Help onze club met de sponsorpunten van PLUS.

PLUS Derks stelt in totaal € 3.750,= beschikbaar voor alle deelnemende clubs.

Ga voor meer informatie over de spaaractie naar plus.nl/club of vraag ernaar bij PLUS Derks.