Hoofdsponsors

 • Banner Schoenmakers 520x90
 • Banner Oovb 379x90
 • Vdg 90x Home
 • Multi Logo
 • Banner Bvd
 • Summeren 90px Home
 • Hummel 90px Home.png
 • TDH Montage & Lastechniek

Coronaprotocol per 13 november 2021

Vanaf 13 november 2021 19.00 uur gelden er nieuwe maatregelen in Nederland om zo het coronavirus (wederom) een klap te geven.

Voor de sport, voor het voetbal, voor jullie, leden van Overasseltse Boys betekent dit het volgende:

 • Alle amateurs, senioren en jeugdspelers kunnen blijven voetballen, dit verandert niet.   
 • Publiek is helaas niet meer welkom. Hierbij geldt een uitzondering voor alle personen die functioneel noodzakelijk zijn voor de wedstrijden zoals scheidsrechters, trainers, coaches, leiders, onderhoudsprofessionals, vrijwilligers en strikt noodzakelijke rij-ouders.
 • Spelers, boven de 18 jaar, die gebruik maken van de kleedkamers dienen in het bezit te zijn van een CTB met een ID. 
 • De kantine is gesloten, wel zal er voor ranja en thee gezorgd worden voor de spelers in de weekenden. De KNVB heeft 18-11 alle besturen aangeschreven met een dringend verzoek op handhaving van de richtlijnen.
  Ter kennisgeving bijgaand de KNVB tekst: Sinds 13 november zijn er in Nederland nieuwe coronamaatregelen van kracht. Deze maatregelen hebben ook een grote impact op het voetbal. Zo zijn toeschouwers niet langer toegestaan op de accommodaties van amateurverenigingen en wordt iedereen verzocht de accommodatie na afloop van een training of wedstrijd zo spoedig mogelijk te verlaten. Toch zien we dat dit niet altijd gebeurt.
  Dringend verzoek (namens de KNVB): Wij verzoeken spelers, trainers, scheidsrechters, vrijwilligers en andere betrokkenen om een bezoek aan de kantine zo kort mogelijk te laten duren en daarna de accommodatie te verlaten. En wij adviseren besturen daarop toe te zien. Zo dragen wij als voetbalverenigingen bij aan het terugdringen van de besmettingen en hopen we dat straks het publiek bij wedstrijden en trainingen en het gezellige clubleven weer mogelijk wordt. 
 • Blijf thuis bij klachten en laat u direct testen.
 • Bij eventuele vragen kan contact worden opgenomen met Bryan Gijsbers via 06-27826347

Namens het bestuur en de COCO