Hoofdsponsors

  • Banner Schoenmakers 520x90
  • Banner Oovb 379x90
  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • Summeren 90px Home
  • Hummel 90px Home.png
  • TDH Montage & Lastechniek

Promotiewedstrijd SC Veluwezoom 1 – OVB 1

A.s. zondag speelt Overasseltse Boys de mooie finalewedstrijd voor promotie naar de 4e klasse. Zoals eerder gecommuniceerd wordt de wedstrijd gespeeld op het terrein van RKSV Driel en zal onze tegenstander SC Veluwezoom zijn. De wedstrijd begint om 14.00 uur en er is een mogelijkheid om met de bus mee te gaan. Kosten zijn € 10,- en je kunt je opgeven bij Krijn van Haren via 06 38 15 41 17. Veluwezoom en Overasseltse Boys hebben besloten om geen entree te heffen, zodat we onze trouwe supporters kunnen belonen voor hun fijne support!

De besturen van de drie verenigingen zullen er alles aan doen om er een mooie, sportieve en sfeervolle wedstrijd van de maken. Om dat voor elkaar te krijgen, brengt dat een aantal verantwoordelijkheden met zich mee die voor iedereen gelden. De KNVB verwacht dat supporters geen enkele vorm van vuurwerk afsteken/gebruiken. Daarnaast is het drinken van alcohol tijdens de wedstrijd naast het veld verboden. Het bestuur van Overasseltse Boys verwacht dat iedereen die Overasseltse Boys een warm hart toedraagt zich netjes aan deze richtlijnen houdt, niet in de laatste plaats omdat wij daar te gast zijn. Overbodig is wellicht te vermelden dat er hoge boetes staan over het overtreden van deze richtlijnen en dat de KNVB ongetwijfeld waarnemers naar deze wedstrijd stuurt.

Het bestuur wenst de spelers en staf veel succes en plezier en gaat er vanuit er samen met alle trouwe supporters een sportieve en sfeervolle wedstrijd van te maken, met hopelijk een positieve en feestelijke afloop!