Hoofdsponsors

  • Banner Schoenmakers 520x90
  • Banner Oovb 379x90
  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • Summeren 90px Home
  • Hummel 90px Home.png

Overasseltse Boys Worstenbroodactie 2020

Update: de worstenbroodactie gaat gewoon door er zijn maatregelen getroffen zodat de actie geheel kan plaatsvinden volgens de maatregelen van het RIVM.
 

Zorg goed voor uzelf tijdens de lockdown en hamster genoeg van het lekkernij!

De welbekende jaarlijkse worstenbroodactie van Overasseltse Boys staat weer voor de deur! We gaan dit jaar het dorp rond op zaterdag 19 december vanaf 10:00 uur. 

U kunt dan iemand van Overasseltse Boys bij u aan de deur verwachten. Ook kunt u deze zaterdag vanaf 10:00 uur zelf de worstenbroodjes en saucijzenbroodjes kopen in de kantine van Overasseltse Boys op Sportpark de Passelêgt!

Bent u zaterdag niet thuis, of wilt u er zeker van zijn dat u de overheerlijke worstenbroodjes en saucijzenbroodjes in huis krijgt, dan kunt u mailen naar worstenbroodjes@overasseltseboys.nl of deze dag contact opnemen met Stefan Folmer; 0652594490.

Steun Overasseltse Boys en doe mee met deze actie!

Worstenbroodactie 2020