Hoofdsponsors

  • Banner Schoenmakers 520x90
  • Banner Oovb 379x90
  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • Summeren 90px Home
  • Hummel 90px Home.png
  • TDH Montage & Lastechniek

Overasseltse Boys speelt gelijk in Weurt

Overasseltse Boys heeft na het vervelende vorige weekend geprobeerd de draad weer op te pakken. Bij degradatiekandidaat WVW kwam boys echter niet verder dan 1-1.

Door een blessure van Mannes stond er een debutant onder de lat vanmiddag bij boys. Tom Thelosen wist zich ook direct te onderscheiden met een aantal goede reddingen in de eerste helft. Hij deed nadat Bas Janssen boys op voorsprong had gebracht. Geert onderschepte een Weurtse pass en legde prima af op Bas. Terry kreeg een goede schietkans om de score te verdubbelen, maar zijn poging ging over. Nadat Tom zich dus had kunnen onderscheiden, moest hij vlak voor rust toch capituleren toen Art van de Rijk uit een counter de gelijkmaker op het scorebord bracht.

In de tweede helft werd het er voornamelijk slechter op. WVW streed voor wat het waard was in de strijd tegen degradatie, hetgeen in de eerste helft ook al zichtbaar werd bij een botsing tussen een speler van WVW en Milan. Die laatste moest de wedstrijd uitspelen met een tulband. Een kwartier voor tijd kreeg Bram de beste kans op een treffer, maar zijn open kopkans strandde op de doelman.

Zo pakte boys pas het vierde punt in de derde periode en raakt plaats drie iets verder uit zicht. Volgende week wedstrijd nummer vier in de derde periode. Dan is DIOSA de tegenstander op De Passelegt. De derby begint om 14.00 uur.

 

WVW – Overasseltse Boys 1-1

18′ 0-1 Bas Janssen

43′ 1-1 Art van de Rijk