Hoofdsponsors

  • Banner Schoenmakers 520x90
  • Banner Oovb 379x90
  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • Summeren 90px Home
  • Hummel 90px Home.png
  • TDH Montage & Lastechniek

Overasseltse Boys nu ook in uitwedstrijd onderuit

Na de nederlaag tegen Brakkenstein ging Overasseltse Boys nu ook onderuit in de derby tegen DIOSA. In Balgoy werd vrij kansloos met 2-0 verloren.

DIOSA begon fel aan de wedstrijd, ook getuige het betrekkelijk hoge aantal gele kaarten dat de ploeg ontving. Het zorgde er echter wel voor dat de thuisploeg de overhand had en de meeste kansen kreeg. Na ongeveer een half uur zorgt een snelle counter over links voor de 1-0 van Rob Peters. Nadat uit dode spelmomenten DIOSA twee kansen om zeep hielp, werd het op slag van rust 2-0 door een doelpunt van Ted van de Oever.

Na rust probeert boys het tijd te keren, vooral door aanvallend te wisselen. Tot echte grote kansen komt de ploeg niet, of het moet de vrije schop van Bas zijn geweest. Vlak voor tijd krijgt DIOSA de kans om extra zout in de wonden de strooien als het een strafschop krijgt. Rob Peters vindt echter Mannes op zijn weg, waardoor het 2-0 blijft.

Zo lijdt Overasseltse boys een pijnlijke nederlaag en verliest het de aansluiting met de (sub)top. De ploeg is nu een weekje vrij. 30 oktober mag het proberen de eerste thuisoverwinning te boeken. Dan is om 14.00 uur WVW te tegenstander.

DIOSA – Overasseltse Boys 2-0

28′ 1-0 Rob Peters

45′ 2-0 Ted van de Oever