Hoofdsponsors

  • Banner Schoenmakers 520x90
  • Banner Oovb 379x90
  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • Summeren 90px Home
  • Hummel 90px Home.png
  • TDH Montage & Lastechniek

Overasseltse Boys hard onderuit op bezoek bij Krayenhoff

Overasseltse Boys heeft ook haar vijfde wedstrijd verloren. In de stromende regen en op een loodzwaar veld werd een daarbij passend resultaat geboekt: 5-1.

Overasseltse Boys wordt geteisterd door blessures en daar kwamen er dit weekend nog eens twee bij van ervaren krachten en dat maakt het er niet gemakkelijker op. Krayenhoff speelde daarbij een vrij aardige eerste helft en kon eenvoudig uitlopen naar een 3-0 voorsprong. De 1-0 was een ongelukkige eigen goal van Krijn van Haren na een corner en ook de 2-0 viel uit een corner, nu wel van Nijmeegse makelij in de vorm van Robin Schamp. Hij was ook de maker van de 3-0, waarbij balverlies in de Overasseltse defensie genadeloos werd afgestraft. 

In de tweede helft was er in het begin een beter Overasseltse Boys te zien. Sam Derks kreeg een goede kans om tegen te scoren, maar stuitte op de keeper. Robbie Jansen maakte kort daarna wel een doelpunt na een goede assist van de ingevallen Pim Ruhl. Het was helaas niet voldoende om het echt spannend te maken, waarna Krayenhoff in de slotfase uitliep naar 5-1 door twee doelpunten van Angelo van Elk. 

Zo droegen beide ploegen met zes doelpunten uitstekend bij het gemiddelde doelpuntenaantal per wedstrijd vandaag in de 4e klasse E. Overasseltse Boys koopt daar echter niks voor. Volgende week staat de thuiswedstrijd op het programma tegen UHC, dat momenteel 4 punten heeft. Het wordt tijd voor drie punten en daarbij kan de ploeg de steun van de supporters goed gebruiken! Komt allen a.s. zondag om 14.00 uur naar De Passelegt!

 

Krayenhoff – Overasseltse Boys 5-1

11′ 1-0 Krijn van Haren (e.d.)

18′ 2-0 Robin Schamp

42′ 3-0 Robin Schamp

58′ 3-1 Robbie Jansen

76′ 4-1 Angelo van Elk

87′ 5-1 Angelo van Elk