Hoofdsponsors

  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • TDH Montage & Lastechniek

Kantine ‘coronaproof’ geopend

In maart werden wij als vereniging onaangenaam verrast met het corona virus. Alle activiteiten werden meteen gestopt zowel op het veld, kantine en sporthal. Nu bijna zes maanden later mogen we weer voorzichtig opstarten, dit alles onder strenge regelgeving van zowel het RIVM als de KNVB. Afgelopen weken hebben Femke Schuitemaker en Petra Weijenberg heel veel werk verzet om de kantine coronaproof te maken. 

In het kort betekent het dat er loop routes zijn gecreëerd, de barkrukken zijn weggehaald, er is een minimum aan tafels en stoelen in de kantine en er zijn posters gehangen met aanwijzingen. Ook de overkapping zal coronaproof gemaakt worden. Daarnaast zal er een registratie plaatsvinden en moeten we handen wassen als we binnen komen. Dit verg heel veel discipline van onze gasten en het kantine personeel, daarom vragen wij aan onze gasten volg de aanwijzingen op, wij zijn met z`n alle verantwoordelijk voor het openhouden van  kantine en sporthal. 

Namens de commissie kantine coronaproof,

Jan Gerrits