JO15-2 boekt monsterzege

Zaterdag 6 oktober 2018 speelde JO15-2 de uitwedstrijd tegen Trekvogels uit Nijmegen. Niet alle chauffeurs konden het sportpark meteen vinden, dus stukje bij beetje druppelden de spelers binnen. Gelukkig ruim op tijd was iedereen omgekleed, en konden we aan de warming-up beginnen. Het was een beetje krap op het inloopveldje (het was maar een half speelveld) met vier teams, maar gelukkig begonnen we stipt op tijd aan de wedstrijd. Omdat het de dag van de scheidsrechter was werd de scheids van dienst vooraf alvast bedankt voor het feit dat hij onze wedstrijd ging fluiten, hij was er overigens zeer verbaasd over, maar hij waardeerde het gebaar zeer.
Trekvogels is letterlijk en figuurlijk een laagvlieger in onze nog jonge competitie. Enigszins laconiek begon ons team aan de wedstrijd, en we kwamen dan ook erg moeizaam op stoom. Sterker nog, de tegenstanders deden nauwelijks voor ons onder. In de zevende minuut trok Wout binnen de zestien aan de noodrem en kreeg Trekvogels een terechte penalty. Eigenlijk wilde niemand de penalty nemen, dus dat beloofde niet veel goeds. De tegen zijn zin aangewezen vrijwilliger schoot de bal dan ook resoluut een meter of twee over het doel zodat hij zeker van de lijst zou worden geschrapt. Daarna kwam ons team beter in hun spel. In de eenentwintigste minuut was het Jens die zijn eerste doelpoging meteen verzilverd zag. Omdat dat naar meer smaakte probeerde hij het een minuut later nog eens, en scoorde zo in amper een minuut 2 goals en bracht de stand daarmee op 0-2. De Boys werden alsmaar sterker en in de drieëndertigste minuut scoorde Chris na een vloeiende aanval de 0-3. Tijd om te herstellen kreeg Trekvogels niet want wederom binnen een minuut scoorde Bram de 0-4. Deze stand veranderde niet meer tot de rust. In de tweede helft was het beeld zo mogelijk nog eenzijdiger. Overasselt was veel te sterk en al na acht minuten was het Wessel die de 0-5 binnen tikte. Het duurde nu maar liefst twee minuten voordat Mick de 0-6 scoorde, en weer twee minuten later scoorde Mick ook de 0-7. De wedstrijd kabbelde daarna een beetje voort, en behoudens de 0-8 en 0-9 van Jens was er weinig meer te beleven. Met deze zege hebben we tot nu toe de volle winst behaald na drie wedstrijden en met een doelsaldo van 23 voor en 3 tegen staan we voorlopig aan kop.