Hoofdsponsors

  • Banner Schoenmakers 520x90
  • Banner Oovb 379x90
  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • Summeren 90px Home
  • Hummel 90px Home.png
  • TDH Montage & Lastechniek

JO14 verliest eerste uitwedstrijd

Zaterdag 28 september reisden we al voor 08:00 uur af naar Groesbeek voor de eerste uitwedstrijd tegen de Treffers. We hadden al tegen dit team gespeeld in de bekercompetitie en we wisten dat het een gemakkelijk scorende ploeg was. We begonnen slecht aan de wedstrijd. De Treffers kregen alle gelegenheid om lekker te combineren en die kans pakten ze dan ook met beide handen. Al na drie minuten was het mede door slap verdedigen al 1-0. Overasselt bleef te ver van de tegenstander staan, grepen niet of nauwelijks in bij duels en speelde zelf erg slordig in balbezit. Na een stief kwartiertje was het 2-0 na een van de vele uitbraken van de Groesbekers. Abe viel ondertussen uit vanwege pijn aan de knie. Giel redde nog een aantal keren fraai en kon zo voorkomen dat de schade nog erger werd. Tot overmaat van ramp viel ook Lars nog uit na een fel duel met zijn tegenstander. Daardoor moest er achterin fors geschoven worden. Voorin kregen onze spelers nauwelijks bruikbare ballen, en we moesten het hebben van individuele acties van vooral Jelte. Gelukkig brak met deze 2-0 stand de rust aan en konden we proberen de vinger op de zere plek te leggen.

Siem van Raaij viel in de rust ook nog uit omdat hij zich niet lekker voelde. Daarmee was buiten Jayden de complete achterhoede uitgevallen. Met Siem J als laatste man, Alex als voorstopper en Levi als rechtsback startten we de tweede helft aanzienlijk beter. Er was iets meer rust aan de bal, en we kwamen nu ook wat beter aan combineren toe. Met Teun voorin hadden we ook iemand die de bal wat langer vast kan houden. Jammer genoeg bleven de Treffers zeer gevaarlijk met hun counters en dat leverde al snel de 3 en 4-0 op. In de tiende minuut werd een van onze aanvallen bekroond met een doelpunt toen Jelte vanuit een moeilijke hoek binnenschoot 4-1. Het spel golfde daarna wat op en neer met kansen aan beide kanten. In de eenentwintigste minuut moesten we toch de 5-1 incasseren, maar vlak voor tijd was het de ingevallen Lars die met een fraai schot vanaf de zestien meter de 5-2 op het scorebord bracht. De scheidsrechter hield het na een dik half uur voor gezien en zo kregen we geen kans meer de score een wat beter aanzien te geven.