JO13 verstevigt koppositie

Zaterdag 28 april speelde JO13 een inhaalwedstrijd tegen De Treffers uit Groesbeek. Ons team stond samen met Germania (ook uit Groesbeek) aan kop met hetzelfde aantal punten maar een wedstrijd minder gespeeld. Door dit inhaalprogramma komen we in ieder geval weer in wedstrijden gelijk wat de zaak wat overzichtelijker maakt. In de eerste helft ging de wedstrijd gelijk op. Overasselt schoot uit de startblokken en kreeg binnen vijf minuten drie goede kansen. Het vizier stond echter nog niet heel erg zuiver dus tot doelpunten leidde dit niet. De Treffers was echter ook erg gevaarlijk, en deed voetballend niet veel onder. Ook zij kregen een aantal goede kansen. Ryan moest dan ook een aantal keren redding brengen. Het spel golfde op en neer. Overasselt was vooral erg gevaarlijk over links waarbij Dennis de verdediging steeds te snel af was. Achterin viel vooral Wout op die menig aanval onschadelijk maakte. Overasselt kreeg misschien iets meer kansen dan De Treffers, was ook een aantal keren dichtbij een doelpunt, maar de tegenstanders beschikten over een heel goede keeper. Hoewel het mannetje erg klein was stond hij toch steeds precies op de juiste plaats. Met 0-0 brak dan ook de rust aan.

In de tweede helft was ons team aanzienlijk beter en feller. De tegenstander werd al snel onder druk gezet, en had daar zichtbaar veel moeite mee. Al in de eerste minuut leverde deze druk een corner op die door Wout werd genomen. Het was Bram die de bal in de verre hoek kopte en zo de 1-0 op het scorebord bracht. Ondertussen was de linksbuiten positie overgenomen door Jens en met Dennis op rechts leverde dit veel gevaar op. Beiden bleken onhoudbaar voor de Groesbeekse verdediging. Op het middenveld vervulde Mick de rol van stofzuiger en speelden Levi en Anne een goede pot. De als linksback ingebrachte Tijmen speelde ook een prima wedstrijd. De Boys waren nu heer en meester op het veld, en De Treffers kwamen er niet meer aan te pas en zouden hun naam ook geen eer meer aandoen. In de vijfentwintigste minuut was er een mooie voorzet van Jens die door Bram werd binnengeschoten en twee minuten later brak de ongrijpbare Dennis voor de zoveelste keer door de verdediging en legde de bal panklaar neer voor Levi die hard binnenschoot. De 3-0 overwinning was meer dan terecht en door dit resultaat staan we nu alleen op nummer een met drie punten voorsprong op nummer twee Germania. Volgende week staat de uitwedstrijd tegen datzelfde Germania op het programma. Spannend.