JO13 verslaat Woezik

Zaterdag 31 maart speelde JO13 alweer hun derde wedstrijd van de voorjaars competitie. Omdat ze in december als tweede waren geëindigd volgde een promotie naar een klasse hoger. De eerste wedstrijd tegen Woezik (jongens) eindigde al in een 10-3 overwinning. De tweede pot tegen Alverna werd er met 5-1 gewonnen, en afgelopen zaterdag moesten ze wederom tegen Woezik, maar nu tegen een meisjes team. De meesten waren niet echt blij dat ze tegen de meiden moesten voetballen, en dat zag je ook terug in de wedstrijd. Duels gingen onze boys voornamelijk uit de weg, iets waar de dames van Woezik juist erg goed in waren. Hierdoor verliep het spel van onze jongens erg stroef, en kwamen we niet in ons eigen spel. Bij de weinige kansen de we kregen was de voorhoede ook niet al te scherp, De tegenstandsters hadden echter hetzelfde probleem. Ze kwamen een aantal keren goed door, en kregen zodoende grote kansen, maar tot scoren kwamen ze niet. Daarbij moet worden gezegd dat Chiel een aantal goede reddingen verrichtte. Ondanks het wat slappe spel van onze jongens hadden we toch wel kansen, en in de zesde minuut schoot Bram na een uitstekende assist van Chris de 1-0 binnen.

Wie dacht dat we nu wel over de angst heen waren kwam echter bedrogen uit. Woezik werd steeds meer de bovenliggende partij, en met soms kunst en vliegwerk werd de rust gehaald. Hoewel er in de rust nog werd aanbevolen er een schepje bovenop te doen om zodoende wat meer duels te winnen, ging het na rust onmiddellijk fout. Al in de eerste minuut scoorde Woezik de 1-1 na slap verdedigen. Waar onze jongens fel op de huid werden gezeten door de tegenstandsters, kregen zij juist veel te veel vrijheid. De beste kansen in de tweede helft waren dan ook voor de gasten. Gelukkig stonden vooral Siem en Wout veelvuldig in de weg, en het vizier van Woezik niet op scherp, zodat verder leed ons team bespaard bleef. Uit een van de aanvallen van de boys zette Mick goed door in de zestien meter en kon slechts door een overtreding worden afgestopt. Scheids Joost kon niet anders dan een penalty toekennen, die door Wessel feilloos strak in de hoek werd geschoten. Het bleef nog even billenknijpen toen Chiel geblesseerd het veld moest verlaten. Tweede keeper Ryan was afwezig, maar gelukkig hebben we ook nog Levi die de handschoen letterlijk en figuurlijk oppakte. In de slotminuten kon hij nog twee prima aanvallen onschadelijk maken, zodat de 2-1 tot het eindsignaal bleef staan. Door deze overwinning staat JO13 eerste in de competitie met de volle winst uit drie wedstrijden. Zaterdag 7 april spelen we wederom thuis tegen Eendracht uit Mook, aanvang 11:00 uur.