JO13 pakt de leiding in de competitie

Zaterdag 7 april speelde JO13 tegen Eendracht uit Mook. Deze tegenstanders bevinden zich in de staart van onze competitie. Ons team begon niet al te best aan deze wedstrijd. We waren niet scherp in de duels, combineerden slecht en lieten de tegenstanders veel te gemakkelijk lopen. Dit kon uiteraard alleen maar tot problemen leiden, en daar hoefden we dan ook niet al te lang op te wachten. Eendracht was veelvuldig in de aanval en kreeg diverse kansen. Tijmen had het zwaar achterin en het was aan Chiel, Wout en Siem te danken dat er nog niet werd gescoord. In de vijftiende minuut werd de situatie echter toch onhoudbaar letterlijk en figuurlijk. Eendracht kon veel te gemakkelijk ons middenveld oversteken en de aanval bereiken. Dat leverde een 0-1 achterstand op. Het wedstrijdbeeld veranderde verder niet al te veel. Ook Overasselt kreeg wel een paar mogelijkheden. Voorin was vooral Dennis goed bezig, maar als hij zich had vrijgespeeld was er te weinig aansluiting waardoor menig aanval strandde en Simon in de spits nauwelijks werd bereikt. Met hangen en wurgen werd de rust bereikt zonder verdere schade op te lopen.

In de rust werd het elftal op een groot aantal plaatsen gewijzigd, met uiteraard de hoop dat er een stijgende lijn te zien zou zijn. In de eerste minuut na rust stond echter de 0-2 al op het scorebord. Gelukkig bleek dit wel de wake-up call te zijn, en stukje bij beetje kwamen de Boys beter in hun spel. Op de linkerkant begon het goed te lopen met Dennis en Jens die keer op keer de achterlijn konden halen. Bram zorgde voor enorme onrust in de spits, en Chris en Mick konden de ballen beter kwijt, en we hielden de bal beter in de ploeg. Na al wat kleine kansjes was het Jens die in de tiende minuut zorgde voor de 1-2. Deze treffer gaf duidelijk wat meer vertrouwen, en Eendracht kwam nog nauwelijks in het spel voor. Er waren kansen voor Anne, Bram, Mick, Chris en Dennis en uit een van de vele mogelijkheden scoorde Wessel de gelijkmaker. Bart, Wout en Siem hadden nu veel minder moeite om de zaak achterin dicht te houden, en Anne en Wessel werden ook gevaarlijker op de rechterflank. In de laatste tien minuten zorgde Jens met een bekeken schot voor de 3-2 voorsprong en die werd niet meer uit handen gegeven. Omdat mede koploper Achilles hun wedstrijd verloor staat JO13 nu alleen aan leiding.