JO13 blijft koploper

Zaterdag 22 april speelde JO13 zonder de geblesseerde Dennis en zieke Levi de thuiswedstrijd tegen Achilles ’29 uit Groesbeek. Achilles had nog maar drie punten achterstand op Overasselt en was dus een geduchte concurrent. De laatste wedstrijden begon ons team niet sterk en er was de afgelopen week bij trainingen en voorbereiding nadrukkelijk geprobeerd om vanaf het begin scherp te zijn. Dat lukte deze wedstrijd erg goed en er werd vanaf het begin gestreden. De tegenstander werd vroeg onder druk gezet en iedereen liet zich goed zien in de duels. Binnen 5 minuten hadden we zeker al drie goede kansen, maar dat leidde nog niet tot doelpunten mede door de kleine maar erg goede keeper van Achilles. Het dichtst bij een doelpunt waren juist onze tegenstanders die vanuit een counter de paal raakten. Overasselt werd gaandeweg de eerste helft steeds sterker en in de tiende minuut leverde dat de eerste treffer van Wessel op. Met een prima schot zette hij Overasselt op een 1-0 voorsprong. Jens stoomde vaak langs de zijlijn op, maar zijn schoten op doel waren niet zuiver genoeg en de voorzetten konden door Bram of Simon niet worden verzilverd. Mick en Chris hadden het middenveld goed onder controle, en achterin hielden Lars, Wout, Siem en Bart de boel dicht. Als er al eens een bal op doel kwam was Chiel op zijn hoede. In de zevenentwintigste minuut krulde Chris een corner in een keer in het doel en bepaalde de ruststand daarmee op 2-0. Het was alweer een aantal wedstrijden geleden dat we met een voorsprong gingen rusten, dus dat gaf wel meer vertrouwen.

De tweede helft was het spelbeeld hetzelfde. De Boys hadden een veldoverwicht, en het was niet de vraag of we nog gingen scoren, maar wanneer. Tijmen die niet geheel fit was, Anne en Ryan kwamen ons team versterken. Anne had echter weinig geluk, want al na een paar minuten viel ze geblesseerd uit nadat ze onzacht in aanraking was gekomen met onze eigen Bram. Tijmen viel na een kwartiertje ook weer uit omdat hij last had van zijn been. Gelukkig hebben we voor elke positie wel meerdere spelers, dus veel invloed op het spel had het niet. In de vierendertigste minuut scoorde Wessel zijn tweede doelpunt van deze wedstrijd na een hele mooie aanval waarmee de stand op 3-0 werd gebracht. Twee minuten voor tijd was er een leep schotje van Jens waarvan iedereen dacht dat het ongevaarlijk was, maar dat precies in de verre hoek belandde. Met deze 4-0 werd de wedstrijd afgesloten. Deze wedstrijd hebben we een prima team prestatie laten zien en iedereen heeft hard gewerkt voor dit goede resultaat. Volgende week zijn we vrij, en 5 mei volgt de belangrijke wedstrijd tegen de nummer twee Germania die met een wedstrijd meer gespeeld evenveel punten hebben.