Hoofdsponsors

  • Vdg 90x Home
  • Multi Logo
  • Banner Bvd
  • TDH Montage & Lastechniek

In Memoriam Tinie van Susteren

Afgelopen maandag bereikte ons het droevige bericht dat Tinie van Susteren is overleden. Tinie was een lid van het eerste uur. Hij begon bij Overasseltse Boys met voetballen bij de B-junioren. Als verdediger was hij een rots in de branding, later ook jarenlang in ons eerste elftal. Daar liet hij regelmatig zien over een geweldige trap te beschikken. Na zijn actieve carrière bij het 1e voetbalde Tinie nog jarenlang bij de veteranen. Hij zorgde er altijd voor dat de 3e helft een feestje was. Naast het voetballen heeft Tinie zich voor Overasseltse Boys zeer verdienstelijk gemaakt als vrijwilliger. Hij was bestuurslid en jeugdleider, maar vooral ook organisator van de jeugdkampen. Tinie is altijd een betrokken en actief lid geweest en we zullen hem gaan missen.
 
Overasseltse Boys wenst zijn vrouw Ria, kinderen, kleinkinderen en andere naasten heel veel sterkte de komende tijd.