Verslag toernooi minipups van 28 oktober 2017

Op zaterdagmorgen 28 oktober 2017 was het zover! De aanstormende talenten/minipups van de Overasseltse Boys mochten laten zien wat ze in huis hadden. Ja, let op: dit zijn de jongens die wellicht over een jaartje of 15 de plek zullen veroveren in het eerste team van de Overasseltse Boys! Dan is het toch mooi dat wij getuigen mochten zijn van hun debuut! De geduchte tegenstanders waren de jongens van VV Alverna, de leiding daarvan had een leuk toernooitje georganiseerd met twee speelvelden. Helaas konden niet alle minipups erbij zijn, maar gelukkig konden we toch nog twee volwaardige teams van vier minipups samenstellen. Eén ding is zeker: de jongens hebben super hun best gedaan en er zijn heel wat doelpunten gescoord. Er zijn pogingen gedaan om de stand bij te houden, maar het snelle spel verhinderde dat. Er zijn aardig wat wedstrijdjes gewonnen, dus de jongens keerden moe maar tevreden weer naar huis.

We kijken uit naar de volgende wedstrijden!