Spannende wedstrijd JO11-1 eindigt onbeslist

Zaterdag 1 april (geen grapje) speelde JO11-1 de thuiswedstrijd tegen Diosa/Niftrik combinatie. Simon en Levi schitterden door afwezigheid, en Chiel stond deze keer als veldspeler op het formulier. Onze jongens startten goed, en het spel speelde zich vooral op de helft van de tegenstander af. Er werd goed samengewerkt, en dat leverde een aantal leuke combinaties op. Het duurde tot de vierde minuut alvorens het eerste schot op doel werd gelost, maar die was dan ook meteen raak. Chiel tekende voor de 1-0. Hierna kwam er wat meer evenwicht in de wedstrijd waarbij Overasselt wel iets beter in de wedstrijd zat. Een gevaarlijk schot van Tijmen mistte net het doel, en pas na een klein kwartiertje schoot Diosa/Niftrik voor het eerst op gelegenheidskeeper Rick. Nog voordat deze de bal kon pakken werd deze door broer Alex al onschadelijk gemaakt. Hierna volgde een snelle uitbraak waarbij Jip de bal op Chiel speelde die meteen Dennis naast zich zag en goed aflegde. Dennis schoot direct en zonder aarzeling de 2-0 binnen. Hierna werd de tegenstander wat wakkerder, en twee razendsnelle counters leverden in de 21e en 23e minuut een doelpunt op zodat de rust aanbrak met 2-2.

Na de rust golfde het spel op en neer. De eerste de beste aanval leverde meteen een tegendoelpunt op zodat we ineens tegen een 2-3 achterstand aankeken. Hoewel Diosa/Niftrik steeds beter werd waren de Boys ook zeker gevaarlijk. Een schot van Jip kon net worden gepakt, maar vlak daarna scoorde Chiel de gelijkmaker 3-3. De spanning nam steeds meer toe, en 5 minuten voor tijd leek de overwinning definitief voor de tegenstanders toen ze de 3-4 scoorden. Overasselt zette alles op alles en een geweldig schot en vlak daarna nog een heuse volley uit de lucht, beiden van Dennis, werden ternauwernood gepakt door de keeper. Vlak voor tijd kregen onze jongens nog een corner waaruit Chiel de zwaar bevochten gelijkmaker scoorde zodat de eindstand op 4-4 werd bepaald, een stand waar beide ploegen tevreden mee konden zijn.