John van Geenen ook volgend seizoen trainer van Overasseltse Boys

Het bestuur en de technische commissie van Overasseltse Boys kunnen u verheugd melden dat zij de samenwerking met huidige trainer John van Geenen met nog een jaar verlengd hebben. Na een uitgebreide evaluatie met o.a. de spelersgroep kwam naar voren dat zij zeker niet uitgekeken zijn op de oefenstof die John hanteert. Geluiden en termen als: “zeer sterke trainingsvormen“ en “het verveelt nooit om onder John te trainen“ vielen in de gesprekken. De spelers zitten in een leerproces en de resultaten kunnen dan ook niet uitblijven.

De huidige selectie bestaat uit een groep hele jonge jongens die voor het eerst of pas een jaar mogen ruiken aan voetbal op een hoger niveau en dat is natuurlijk wennen. De tweede groep zijn de begin dertigers die al de klappen van de zweep kennen en al menig succes hebben meegemaakt. Toch viel het op dat beide partijen zich achter John van Geenen scharen ondanks de tot nu toe magere resultaten. Dit wil toch iets zeggen over de trainingswijze maar ook de mens achter John. Waar nodig staat John boven de groep, maar meestal beweegt hij zich tussen de spelers en de staf en dwingt hij respect af. Natuurlijk zijn er altijd verbeterpunten en die worden regelmatig besproken met John en betrokkenen van de selectie. In het kielzog van John van Geenen is de samenwerking met de andere John, trainer van het 2e elftal, van Eeuwijk met een jaar verlengd. Ook keeperstrainer Robin Kersten zet de samenwerking met Overasseltse Boys voort. We merken dat zij prima kunnen samenwerken en dat de trainingsstof op elkaar is afgestemd, zodat alles herkenbaar voor de spelers is. Dit was ook een voorwaarde van de technische commissie en zij hebben dit onderwerp goed ingevuld in de periode dat zij nu samenwerken. De trainers genieten het vertrouwen van bestuur en technische commissie en we kijken optimistisch naar de 2e seizoenshelft en het seizoen 2018/2019.