JO13-1 verslaat koploper Lienden

Zaterdag 28 oktober moesten onze jongens het opnemen tegen de nummer 1 van de competitie Lienden. De wedstrijd was verzet naar een later tijdstip, zodat we niet om 07:15 uur hoefden te vertrekken. Om 09:30 uur ging de stoet vanaf de Passelegt richting de verste uitwedstrijd van deze competitie. Ondanks dat we rondom het sportpark eerst drie keer de verkeerde ingang hadden gekozen, en de moeder van Bram door de TomTom een wijk verderop was gestuurd waren we toch mooi op tijd aanwezig. De Boys hadden zin in deze wedstrijd, en wilden laten zien dat ze niet onder hoefden te doen voor de lijstaanvoerders. Overasselt begon dan ook vanaf de aftrap met goede combinaties de vijandelijke linie aan te vallen. Lienden kon niet onder de aanvalsdrang van ons team uitkomen en werd ver naar achteren gedrukt. Binnen vier minuten was er een prima aanval met Jens, Dennis en Mick, en laatstgenoemde rondde de aanval prima af zodat we al snel op een 0-1 voorsprong kwamen.

Vanaf de aftrap was het echter Lienden die met een snelle counter voor gevaar zorgde. Een van de snelle spitsen glipte door de verdediging en werd onreglementair gestopt in de zestien, penalty tegen besloot de scheids. Helaas voor Lienden werd de penalty naast geschoten, en dat bleek behoorlijk funest te zijn voor onze tegenstanders. Overasselt trok meteen weer naar voren, en de ene na de ander aanval volgde. Mick speelde de ballen steeds goed naar de voorhoedespelers, en Jens produceerde een hele reeks puike voorzetten. Er volgden vele kansen, maar steeds stond het vizier niet op scherp, stond iemand in de weg, of de keeper redde, maar wat we ook probeerden we kregen de bal er maar niet in. Simon, Dennis, Mick, Rick, Anne, en Jens schoten vanuit alle posities op doel, terwijl Siem, Lars, Wout en Ryan de zaak achterin goed in de gaten bleven houden. In de twintigste minuut kreeg Overasselt de beste kans van de wedstrijd toen een salvo van schoten op doel alleen nog maar door een veldspeler met de hand uit het doel kon worden gewerkt, penalty dus. Mick schoot de bal echter te veel naar het midden, zodat de keeper de bal kon stoppen. Zo gingen we met een 0-1 voorsprong de rust in. De tweede helft liet hetzelfde beeld zien. Overasselt was steeds in de aanval, en Lienden had de grootst mogelijke moeite met het goede spel van de Boys. In de vijfde minuut opende Jens de score gevolgd door een prima doelpunt van Bram in de negende minuut. Met deze 0-3 voorsprong bleef het voornamelijk eenrichtingsverkeer op de Lienden keeper en na een kwartiertje had deze er wel genoeg van. Hij was ondertussen op alle lichaamsdelen wel een keer geraakt en kon gewoon niet meer. De wissel hielp echter niets, en door nog eens twee doelpunten van Bram werd de score opgevoerd naar 0-5. De nieuwe krachten Bart en Levi achterin deden precies wat ze moesten doen, en Wessel en Bram stichtten keer op keer gevaar voor het Lienden doel. Al met al was deze 0-5 overwinning vooral een prima teamprestatie waarbij iedereen zijn uiterste best deed voor een goed resultaat. De stemming was dan ook opperbest in de kleedkamer na de wedstrijd. Door deze overwinning komt de kop van het klassement aardig in zicht en stijgen we in ieder geval een paar plaatsen. Belangrijker echter is dat we hebben laten zien dat we van ieder team in deze competitie kunnen winnen, ook al staan ze bovenaan.