JO13-1 verliest bij UHC

Zaterdag 11 november speelde JO13-1 de uitwedstrijd tegen UHC in Bergharen. Het team was behoorlijk gehavend, aangezien Lars, Wessel en Bram er niet bij waren. Vanaf het eerste fluitsignaal van de scheidsrechter golfde het spel op en neer, vooral door de ontelbare foute passes aan beide zijden. UHC had tot nu toe pas een wedstrijd kunnen winnen, maar waren vastbesloten om deze wedstrijd niet zomaar uit handen te geven. Die vastbeslotenheid was bij onze jongens een stuk minder aanwezig. Het aanspelen verliep niet al te best waardoor er veel balverlies was. Ondanks het erg rommelige spel waren er wel degelijk kansen en in de elfde minuut scoorde Dennis de 0-1. UHC was echter ook gevaarlijk met snelle counters, en onze verdediging had duidelijk moeite met de snelle voorhoede. Chris en Wout moesten regelmatig alle zeilen bijzetten om de tegenstanders op het laatste moment een voet dwars te zetten, en Ryan had alleen in de eerste helft al meer reddingen dan in de gehele vorige wedstrijd. In de achttiende minuut was het wederom Dennis die vanaf de rand van de zestien meter de 0-2 binnenschoot. Ondanks de voorsprong was er van een duidelijk krachtsverschil geen sprake en van oogstrelende combinaties al helemaal niet. Beide teams misten bovendien erg veel kansen, en het was dan ook een wonder dat we met ‘maar’ 0-2 de rust ingingen want het had net zo goed 4-4 kunnen zijn.

Na de rust kantelde de wedstrijd, en jammer genoeg niet in het voordeel van onze jongens. Er ging van alles mis, en na vier minuten scoorde UHC de 1-2. Er waren ook heus wel kansen voor de Boys, maar mede door een gebrek aan scherpte gingen deze allemaal verloren. Een van de vele voetbalwetten is ‘als je ze zelf niet afmaakt, dan doet de tegenstander dat wel’, en dat gebeurde dan ook. In de vijftigste minuut viel de gelijkmaker, en tot overmaat van ramp schoot UHC twee minuten later ook nog de 3-2 binnen. Er vielen aan beide kanten nog wel kansen te noteren, maar tot scoren kwamen beide partijen niet meer. De tegenstander was dolgelukkig met deze zege op een team uit de top 5, en volledig terecht natuurlijk. Voor ons team was deze ochtend een harde les. We hebben bewezen van de beste teams te kunnen winnen, maar helaas ook van de onderste teams te kunnen verliezen. Volgende week spelen we de thuiswedstrijd tegen SCP, een van de drie koplopers in onze competitie!