JO13-1 blijft maar winnen

Zaterdag 4 november speelde JO13-1 de thuiswedstrijd tegen Avios/DBV. Onder een stralend najaarszonnetje begonnen we om 11:00 uur onder leiding van scheids Joost aan de wedstrijd. In de goal deze keer Ryan, die bovendien ook nog jarig was. Overasselt begon niet al te goed aan de wedstrijd, en laagvlieger Avios/DBV deed prima mee. Van een walk-over was dus zeker geen sprake, sterker nog, de tegenstander dook regelmatig gevaarlijk op voor Ryan. Het eerste kwartier golfde het spel op en neer, en beide teams speelden erg slordig met veel balverlies tot gevolg. Het middenveld en de achterhoede lieten regelmatig steekjes vallen, en voorin liepen de spelers elkaar vaak in de weg. Heel erg verwonderlijk was het dan ook niet dat de tegenstanders na veertien minuten de 0-1 binnenschoten. Lang konden ze er niet van genieten, want vier minuten later zorgde Bram al voor de gelijkmaker. Lars en Wout hadden achterin hun handen vol aan de eenzame maar snelle spits. Siem en Levi stonden regelmatig in niemandsland. Gevolg was dat het middenveld wat onrustig was, en Dennis, Bart en Tijmen kregen de ballen niet echt lekker naar voren. Als de bal dan wel een keer in de voorhoede belandde, dan waren we een beetje besluiteloos en zodoende werd menig kansje om zeep geholpen. Tot aan de rust werd er dan ook niet meer gescoord.

De tweede helft werd er uit een ander vaatje getapt, de inzet was beter, het spel flitsender, en de kansen werden nu ook afgemaakt. In de vijfde minuut was het Lars die onze boys op voorsprong zette met een geweldig schot. Extra leuk voor Lars omdat we hem tot aan de winterstop moeten gaan missen vanwege een operatie. Daarna ging het snel en Jens schoot in de achtste minuut de 3-1 binnen. Toen in de twaalfde minuut ook nog een speler van Avios/DBV hands maakte in het strafschopgebied mocht Bram vanaf elf meter aanleggen. Gelukkig hadden we op de training toevallig penalty’s geoefend, en Bram faalde dan ook niet Zodoende was de score al weer opgelopen naar 4-1. Binnen de minuut was het wederom Jens die de 5-1 binnenliep. Ryan kreeg als cadeau van de tegenstanders geen enkele moeilijke bal meer en kon zo een foutloze wedstrijd noteren. Chiel was in de achterhoede goed bezig en Anne en Simon bestreken bijna de gehele rechterkant. Wessel en Tijmen vonden steeds met slimme passjes Bram of Mick die voorin het vijandelijke doel onder vuur namen. Mick had echter de pech dat zijn vizier ietsje afweek, want zijn doelpogingen gingen centimeters naast of over. Het mooiste van de wedstrijd moest echter nog komen. Chris, die voor de wedstrijd nog speciaal had gevraagd of hij in ieder geval de tweede helft mocht spelen omdat zijn moeder er dan was, verraste vriend en vijand door een prachtige goal te scoren achter zijn standbeen langs. Het leek wel een scene uit FIFA 17 zo mooi. Zo werd de wedstrijd met 6-1 gewonnen. Volgende week vervolgen we onze competitie met een bezoek aan UHC in Bergharen.