JO11-1 wint ruim van Leones/DSZ

Zaterdag 15 april speelde ons team tegen Leones/DSZ in Beneden Leeuwen. Omdat iedereen een piepklein bordje in de struiken had gemist waarop de ingang van het sportpark stond aangegeven stonden we allemaal bij de achterdeur van het park. De buurman heeft waarschijnlijk een dagtaak aan het uitleggen aan gasten waar de ingang dan wel is te vinden, dus met zijn hulp en een 500 meter rijden kwamen we toch op de juiste plek aan. Overasselt moest het deze week doen zonder Simon en Chiel, zodat Levi mocht het doel weer mocht verdedigen. Het eerste gevaarlijke schot van Leones werd door Levi onschadelijk gemaakt, en dat was het sein voor Overasselt om ten aanval te trekken. Binnen zeven minuten scoorde Dennis een loepzuivere hattrick. De eerste na een goede voorzet van Tijmen was een beetje een lucky goal, de tweede na weer een voorzet van Tijmen was een mooi geplaatst schot, en de derde kwam uit een voorzet van Anne en was een binnentikkertje. Uiteraard was het verzet van Leones na zo’n start wel een ietsiepietsie gebroken, en ons team was daarna heer en meester. Er werd naar hartenlust gecombineerd, en het veldspel was op alle fronten beter dan bij de tegenstanders. Tijmen bleef ondertussen met goede voorzetten strooien, en Jip schoot er een van behoorlijke afstand binnen zodat het alweer 0-4 stond. Met nog een onhoudbaar afstandsschot van Dennis werd de stand naar 0-5 getild. De keeper hield overigens echt nog wel het een en ander tegen, zo werden schoten van Tijmen, Siem en Anne goed gepakt. Op slag van rust was het Dennis die nu eens een voorzet op Tijmen gaf, en Tijmen faalde niet. Ruststand 0-6.

De tweede helft liet hetzelfde beeld zien, al was het goede er wel een klein beetje af. Leones begon weer met een mooi schot, maar Levi was nog niet in slaap gevallen en redde prima. Een schot van Rick werd gestopt, en Anne schoot net over. Daarna redde een van de veldspelers nog een mooie inzet, maar hij deed dat met zijn handen. De toegekende penalty werd door Dennis feilloos in het hoekje gelegd. Met zijn vijfde doelpunt verhoogde hij de score naar 0-7. Gelukkig voor de tegenstanders scoorden zij nog een eretreffer, maar Anne bepaalde daarna de eindstand op 1-8. Hoewel de aanvallers dit keer de meeste aandacht opeisten wil het overigens niet zeggen dat de rest van ons team niets te doen had of minder speelde. Rick, Alex, Siem en Jip zorgden er gezamenlijk voor dat de tegenstanders gewoon erg weinig kansen kregen door goed te storen en menig balletje af te pakken. Met deze overwinning blijft JO11-1 op de derde plaats staan. Er zijn nog drie wedstrijden te gaan, waaronder tegen de nummers een en twee van de competitie. Spanning volop dus. Zaterdag 29 april staat de volgende wedstrijd tegen nummer twee UHC op het programma.