Jaarmarkt Overasselt 21 mei 2018

Tweede Pinksterdag 21 mei 2018 is het weer zover! De jaarlijkse markt in Overasselt en inmiddels een begrip in de omgeving. 

De komende markt belooft weer een mooie markt te worden. Een werkgroep is hard aan de slag om het aanbod voor de bezoekers uit te breiden. Dit jaar zullen er meer activiteiten aangeboden worden, natuurlijk is er ook weer  muziek en is er ruim aandacht voor de inwendige mens.

Wil je een kraam of grondplaats huren? Informeer naar de mogelijkheden via jaarmarktoverasselt@gmail.com.

Net als vorig jaar is Overasseltse Boys van plan om een kraam (of 2!) te huren om tweede hands spullen te verkopen. Hiermee kunnen we extra inkomsten voor onze club binnen halen. Heb je leuke, bruikbare spullen voor OVB waar je niets meer mee doet en waar een ander blij mee is? Lever ze in bij ons op zaterdag 19 mei tussen 10.00 en 14.00 uur. Wil je Tweede Pinksterdag onze kraam bemannen? Laat het ons weten via secretaris@overasseltseboys.nl.